Kaderin Önünde Durulmaz ancak uyarmak Vazifemizdir.


Bugünlerde Türkiye Suriye’ye bir operasyona yönlendiriliyormuş gibi görülüyor. Dünya’yı idare ve sevk edebilenler bunun bizi nereye sürükleyeceğinin farkındalar mı acaba. Bu süreç sonunda Üçüncü Dünya Savaşına bile gidebilir. Bu durumdan kimin çıkarı olduğunu hala anlamış değilim. Ne İsrail’in, Ne Türkiye’nin, Ne Amerika’nın, Ne de Rusya’nın, Ne de İran’ın çıkarına değil. Acıları hep beraber çekeriz.

Olaylar öyle gelişiyor ki maalesef Hadislerde ifade edilen olaylara çok yakın bir savaş tehlikesi var. İnternette Amik Ovasındaki Savaş diye yazarsanız bu savaşın sonuçlarını görürsünüz. ( Google’da amik ovası, armegeddon, büyük savaş yazın, kıyamet alametleri derseniz diye arasanız da görürsünüz. Unutmayınki Yüce Peygamberimiz İstanbul’un fethini de bizlere çok önceden müjdelemiştir.)

Bu Hadislere göre üç büyük savaş olacak. Bu savaşlar çok kanlı geçecek. Ateş toplarından, İstanbul’un tahrip olmasına kadar pek çok tabiri var Hadis’lerin. Pekçok bayraklı bir ordunun müdahalesinden bahsediliyor. Bu da Birleşmiş Milletlerin müdahalesini gösteriyor. Daha sonra Türkiye ile bu güçler arasında çatışma çıkıyor. İstanbul tahrip oluyor. Bu bir depremde olabilir, nükleer bir saldırı da. İşler çığrından çıkıyor anlayacağınız.

Yahudiler ve Evangalistler sadece tek bir savaşın çıkacağına ve kendilerinin galip geleceğine inanmış durumdalar. Ancak hesapları hiç bekledikleri gibi olmayacak. Zira üç büyük muharebeli 7 yıl süren bir savaş var.

Ey Dünyayı idare edenler, bunlar Muhbir i Sadık ın sözleri. Aklınızı başınıza alın. Türkiye’yi böyle bir ateşe atmayın. Böyle bir durumda tüm dünya yanar. Yangının sonunda tüm insanlık zarar görür. NE ABD kalır, ne başka büyük bir güç olan hepimize olur.

Dünyayı idare edenler herşeyi kontrol etmeye gücünüz yetmez, buna heveslenmeyin. Yahudiler dünya daki gücünüzle yetinin fazlasını istemeyin. Daha fazla diye diye hep beraber yanacağız.

Bilenlerin bilmeyenler üzerindeki hakkından dolayı bana düşen sorumluluk gereği sizleri uyardım. Umarım Hadis ler tevil olarak kalır ve ileri bir tarihe atılır. Yoksa hepimizin yakında can derdinden başka bir düşüncesi kalmayacak.

Not: İnşaallah bu yazımı yakında kaldırmak zorunda kalırım, olaylar barış yolu ile halledilir ve dünyamız ateşe düşmez.

Allah huzur, sağlık, barış versin.

Saygı ve Sevgiyle Kalın.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s